Zestaw LAVINA 16EU + odkurzacz V20EU L16EU+V20EU_zest

Zestaw LAVINA 16EU + odkurzacz V20EU

Zestaw LAVINA 16EU + odkurzacz V20EU
Indeks: L16EU+V20EU
Status: dostępny od ręki
Cena netto: 34 995,00 PLN
Ilość sztuk: Ilość:

Opis

Zestaw szlifierka LAVINA 16EU + odkurzacz V20EU

Zestaw przeznaczony do pracy na małych i średnich projektach. Dzięki doskonałemu stosunkowi masy maszyny do mocy możliwa jest optymalna praca przy zdzieraniu, szlifowaniu, honingu czy polerowaniu.

Maszyna polerska Lavina 16EU

Profesjonalna, trzygłowicowa, maszyna planetarna, idealna do małych powierzchni.

Lavina 16EU doskonale sprawdzi się w zdzieraniu kleju, równaniu betonu i jastrychu, groszkowaniu, szlifowaniu, polerowaniu.
Maszynę Lavina 16EU możesz rozłożyć do transportu, dzięki czemu bez problemu włożysz ją do samochodu lub wniesiesz po schodach.

Maszyna sprawdzi się doskonale z odkurzaczem  LAVINA V20
Z maszyną możesz użyć dowolnego narzędzia LAVINA do szlifowania, polerowania, groszkowania i zdzierania. 

Maszyna posiada 3 głowice 7 cali (180mm),  na których zamontowane są po 3 adaptery quickchange, co pozwala na wydają pracę na 9 narzędziach Superabrasive jednocześnie.

Odkurzacz LAVINA V20EU
Nowoczesny odkurzacz przemysłowy, dedykowany do prac na sucho z kurzem betonowym.
Duża moc i wydajność dzięki efektywnemu silnikowi elektrycznemu. Innowacyjny system zbierania kurzu oraz ręczne czyszczenie filtra.
Worek Longopack zapewnia dobrą wydajnośc i dobre zbieranie pozostałości po obróbce powierzchni.  Odkurzacz przeznaczony jest do maszyn planetarnych, frezarek i innych maszyn pracujących na betonie. Filtr HEPA w standardzie. Możliwość podłączenia do prądu 230V.

Maszynę dostarczamy kurierem lub przez Doradcę technicznego, z możliwością wykonania 2-godzinnego szkolenia wstępnego. W celu umówienia dostawy poprzez Doradcę technicznego, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Sprawdź cenę poza zestawem

Maszyna polerska Lavina 16EU
Odkurzacz LAVINA V20EU

 

Wideo