Lavina 16EU, szlifierka planetarna L16EU

Lavina 16EU, szlifierka planetarna

Polecane
Lavina 16EU, szlifierka planetarna
Indeks: L16EU
Status: dostępny od ręki
Miesięcznie od: 485,00 PLN
Cena netto: 24 760,00 PLN
Ilość: Ilość:

Dane techniczne

Podstawowe
Moc silnika (kw):2,2
Średnica robocza (mm):430
Rodzaj zasilania:Elektryczne 230V
Sterowanie:Pchana
Napięcie (V):230
Waga (kg):98
Pobór prądu (A):16
Podłączenie odkurzacza:TAK
Obroty RPM głowic:400-1000
Średnica głowic (mm):178
Ilość głowic:3

Opis

Maszyna planetarna Lavina 16EU

Profesjonalna, trzygłowicowa, maszyna planetarna, idealna do małych powierzchni.

Lavina 16EU doskonale sprawdzi się w zdzieraniu kleju, równaniu betonu i jastrychu, groszkowaniu, szlifowaniu, polerowaniu.
Maszynę Lavina 16EU możesz rozłożyć do transportu, dzięki czemu bez problemu włożysz ją do samochodu lub wniesiesz po schodach.

---
Zarejestruj się na beton555.com i kupuj taniej!
Darmowa dostawa urządzenia na terenie Polski.
---

W połączeniu z odkurzaczem  LAVINA V20 maszyna sprawdzi się doskonale w małych i średnich projektach.
Z maszyną możesz użyć dowolnego narzędzia LAVINA do szlifowania, polerowania, groszkowania i zdzierania. 

Maszyna posiada 3 głowice 7 cali (180mm),  na których zamontowane są po 3 adaptery Quick Change, co pozwala na wydają pracę na 9 narzędziach Superabrasive jednocześnie.

Dla kogo jest to urządzenie?
Dla firmy wykonującej małe i średnie projekty, gdzie liczy się nie tylko jakość urządzenia, ale też jego wielkość, a przez to mobilność. Lavina L16EU jest doskonałym wyborem dla firm potrzebujących maszyny, która usunie kleje i żywice, zeszlifuje istniejącą posadzkę, przygotuje podłoże pod mikrocement lub żywicę, czy pozwoli na wykonanie pełnej technologii betonu polerowanego. Szlifierkę można rozłożyć do transportu na dwie części, dzięki czemu zmieści się i w bagażniku auta osobowego, jak również będzie łatwiejsza we wniesieniu po schodach. 

Dlaczego Lavina L16EU?
Ponieważ jest to urządzenie sprawdzonej marki, dobrze zaprojektowane i wykonane. L16EU to świetny balans pomiędzy wagą, ceną, a jakością szlifu. Szlifierka stworzona została jako urządzenie działające planetarnie, o trzech, siedmiocalowych głowicach na narzędzia w systemie Superabrasive Quick Change. Regulowane obroty i 100 kilogramów masy własnej z możliwością dodatkowego dociążenia pozwala na wydajny szlif i doskonałe wypolerowanie posadzki betonowej.

Maszynę dostarczamy kurierem lub przez Doradcę technicznego, z możliwością wykonania 2-godzinnego szkolenia wstępnego. W celu umówienia dostawcy poprzez Doradcę technicznego, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Wideo

Zobacz także inne produkty

18 708,18 PLN
23 011,06 PLN
Leasing miesięcznie: 390,00 PLN