Wykonawcy którzy już działają na rynku betonu polerowanego, jak i ci, którzy dopiero mają się na tym rynku odnaleźć, mogą skorzystać z naszego 15-letniego doświadczenia.

Kilkanaście lat temu wszystko było szlifowane i polerowane tylko ciężkimi maszynami planetarnymi. Czasy się zmieniają, a technologia betonu  polerowanego idzie do przodu, więc dziś na rynku mamy trzy technologie renowacji starych posadzek, z których korzystają profesjonalni wykonawcy.

CIĘŻKIE SZLIFOWANIE i POLEROWANIE maszyną planetarną. Technologia ta pozwala osiągnąć wygląd posadzki bardzo wysokiej jakości. To najdroższa technologia, jeśli jednak mówimy o zdzieraniu kleju i poziomowaniu, to najprawdopodobniej będziemy musieli wykonać kilka kroków ciężką maszyną.

SZLIFOWANIE I POLEROWANIE ZACIERCZKĄ - to najszybsza technologia z niesamowitymi efektami jakościowymi. Jak każda technologia  wymaga dużej wiedzy w zakresie doboru właściwych narzędzi i profesjonalnego wykonawstwa, aby żywotność narzędzi i wykończenie powierzchni odpowiadały wadze maszyny i jej możliwościom technicznym.

LAVINA ECO HIGH SPEED - to nowa technologia. Szlif planetarny  stosowany z siatkami diamentowymi przy dużych prędkościach oraz  niewielkim nacisku na powierzchnię. Technologia jest szybka, wygodna i ekonomiczna w użyciu, dająca fantastyczny efekt. Bardzo popularna i często stosowana przy dużych projektach, gdzie trzeba odnowić stare przemysłowe posadzki przemysłowe.

Nie można argumentować, że jakakolwiek technologia jest lepsza lub gorsza. Wszystko zależy od tego, jaką jakość powierzchni mieliśmy „przed” i jaką podłogę chcemy uzyskać „po”.

Kompetentny i doświadczony wykonawca zawsze będzie w stanie połączyć kilka technologii na konkretnym projekcie tak, aby zadowolić klienta i zapewnić sobie najlepszy sposób szlifowania i polerowania powierzchni.