Amano Pioneer Eclipse

Szybkoobrotowe maszyny jednogłowicowe Amano Pioneer Eclipse to wysokiej jakości uniwersalne polerki używane w branży czyszczenia, a także polerowania posadzki betonowej. Polerka dostępna jest w trzech średnicach 21” (533mm), 24” (610mm) i 28” (711mm). Oferowane przez nas modele wyposażone są w rozrusznik i sprzęgło. Razem z maszyną zawsze sprzedawany jest pad do końcowego polerowania betonu. Polerka posiada silnik gazowy propanowy z katalizatorem do pracy w pomieszczeniach.

Dzięki wysokiej prędkości 2000 obr./min polerka Pioneer Eclipse szybko wykona pracę na betonowych i kamiennych posadzkach, pomagając poprawić wygląd nowej podłogi betonowej. Możliwe jest wykonanie bardzo głębokiego czyszczenia podłóg za pomocą padów diamentowych Suprashine z wodą lub bez wody. Jeśli polerujesz podłogi betonowe, do końcowego polerowania i zacierania penetrującego uszczelniacza o wysokim połysku będzie potrzebna polerka Pioneer Eclipse. Niektóre uszczelniacze do betonu wymagają lekkiego podgrzania za pomocą maszyny o dużej prędkości i padu diamentowego Suprashine HP.

W USA, Kanadzie i Australii takie maszyny są aktywnie wykorzystywane do codziennego czyszczenia posadzek betonowych. W Europie takie maszyny są częściej wykorzystywane przy renowacji, polerowaniu końcowym i głębokim okresowym czyszczeniu.

Używając szybkoobrotowej polerki Pioneer Eclipse, należy zwrócić szczególną uwagę na właściwy dobór padów. Pady używane w maszynach wysokoobrotowych muszą dokładnie odpowiadać specyfikacjom technicznym. Stosowane są zarówno pady diamentowe Suprashine, jak i pady bezdiamentowe z włosia końskiego.

Na przykład podczas czyszczenia podłóg kamiennych o wysokim połysku należy zachować ostrożność podczas używania padów diamentowych o gradacji Suprashine 220, 400 i 800, ponieważ pył diamentowy może uszkodzić połysk powierzchni i sprawić, że podłoga stanie się bardziej matowa.

Profesjonalna polerka Amano Pioneer Eclipse to niedroga i wszechstronna maszyna do szybkiej renowacji i czyszczenia powierzchni.