Czyszczenie diamentowe Suprashine do przemysłowych posadzek betonowych to najbardziej opłacalne rozw

Czyszczenie diamentowe Suprashine do przemysłowych posadzek betonowych to najbardziej opłacalne rozwiązanie do obsługi dużych magazynów, kompleksów logistycznych. Suprashine to nowoczesna amerykańska technologia, która konserwuje i poprawia jakość powierzchni betonu. W Stanach Zjednoczonych, gdzie używa się wielu polerowanych i niepolerowanych podłóg betonowych, Suprashine jest używany przez duże firmy sprzątające. Dziś technologia Suprashine jest dostępna w Polsce, Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie i Estonii.

Używając codziennie padu diamentowego Suprashine + czystej wody, zamiast zwykłego czerwonego lub zielonego padu, możesz dużo zaoszczędzić. Jednocześnie NIE KUPUJESZ ŻADNEJ CHEMII  do mycia posadzek.

Specjaliści naszej firmy obliczyli w praktyce koszt czyszczenia 1 m2 posadzki betonowej w ekwiwalencie rocznym. W obliczeniach wykorzystano dane z kilku dużych firm sprzątających w Polsce korzystających z obu systemów.

W ciągu ostatniego roku czyszczenie diamentowe zostało przetestowane na 5 rzeczywistych obiektach. Były to magazyny logistyczne o powierzchni od 8 000 do 31 000 m2. W badaniach zastosowano zarówno samobieżne duże i ciężkie maszyny myjące, jak i maszyny średniej wielkości.

Jakie korzyści finansowe odnieśli klienci stosując czyszczenie diamentów w swojej pracy? Spróbujmy porównać system tradycyjny, z którego korzysta obecnie około 85-90% rynku, z nowoczesnym czyszczeniem diamentowym z wykorzystaniem technologii Suprashine.

Tradycyjny system czyszczenia posadzek betonowych (konserwacja 1 raz dziennie)

Powierzchnia - 10 000 m2

Całkowity koszt czyszczenia PAD BEZ DIAMENTÓW + CHEMIA = 100 300 zł rocznie

(Sprzątanie 1m2 rocznie = 10,30 zł)

Amerykański system mycia diamentowego Suprashine (codzienna konserwacja 1 raz)

Powierzchnia - 10 000 m2

Całkowity koszt czyszczenia PADY DIAMENTOWE + CZYSTA WODA = 62 400 zł rocznie

(Diamentowe czyszczenie Suprashine rocznie 1m2 = 6,24 zł)

65% realnych oszczędności! Nie należy tego ignorować!

Do obliczeń kosztów sprzątania posadzek betonowych w różnych częściach Polski zastosowaliśmy amerykańskie metodyki. Jeśli są Państwo zainteresowani podstawowymi metodami obliczania danych, prosimy o kontakt. Na pewno szczegółowo opowiemy o naszych badaniach i zaproponujemy przetestowanie ich w praktyce.

Czekamy na Twoje pytania pod adresem info@lavina-eu.com

Amerykańska technologia Suprashine nadaje się do konserwacji wszelkich podłóg. Można konserwować nie tylko polerowany i niepolerowany beton: płytki, podłogi z kamienia sztucznego i naturalnego, podłogi winylowe i polimerowe.

Więcej o Suprashine na www.suprashine.eu