Czyszczenie diamentowe Suprashine do przemysłowych posadzek betonowych to najbardziej opłacalne rozwiązanie do obsługi dużych magazynów, kompleksów logistycznych. Suprashine to nowoczesna amerykańska technologia, która konserwuje i poprawia jakość powierzchni betonu. W Stanach Zjednoczonych, gdzie używa się wielu polerowanych i niepolerowanych podłóg betonowych, Suprashine jest używany przez duże firmy sprzątające. Dziś technologia Suprashine jest dostępna w Polsce, Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie i Estonii.

Używając codziennie padu diamentowego Suprashine + czystej wody, zamiast zwykłego czerwonego lub zielonego padu, możesz dużo zaoszczędzić. Jednocześnie NIE KUPUJESZ ŻADNEJ CHEMII  do mycia posadzek.

Specjaliści naszej firmy obliczyli w praktyce koszt czyszczenia 1 m2 posadzki betonowej w ekwiwalencie rocznym. W obliczeniach wykorzystano dane z kilku dużych firm sprzątających w Polsce korzystających z obu systemów.

W ciągu ostatniego roku czyszczenie diamentowe zostało przetestowane na 5 rzeczywistych obiektach. Były to magazyny logistyczne o powierzchni od 8 000 do 31 000 m2. W badaniach zastosowano zarówno samobieżne duże i ciężkie maszyny myjące, jak i maszyny średniej wielkości.

Jakie korzyści finansowe odnieśli klienci stosując czyszczenie diamentów w swojej pracy? Spróbujmy porównać system tradycyjny, z którego korzysta obecnie około 85-90% rynku, z nowoczesnym czyszczeniem diamentowym z wykorzystaniem technologii Suprashine.

Tradycyjny system czyszczenia posadzek betonowych (konserwacja 1 raz dziennie)

Powierzchnia - 10 000 m2

Całkowity koszt czyszczenia PAD BEZ DIAMENTÓW + CHEMIA = 100 300 zł rocznie

(Sprzątanie 1m2 rocznie = 10,30 zł)

Amerykański system mycia diamentowego Suprashine (codzienna konserwacja 1 raz)

Powierzchnia - 10 000 m2

Całkowity koszt czyszczenia PADY DIAMENTOWE + CZYSTA WODA = 62 400 zł rocznie

(Diamentowe czyszczenie Suprashine rocznie 1m2 = 6,24 zł)

65% realnych oszczędności! Nie należy tego ignorować!

Do obliczeń kosztów sprzątania posadzek betonowych w różnych częściach Polski zastosowaliśmy amerykańskie metodyki. Jeśli są Państwo zainteresowani podstawowymi metodami obliczania danych, prosimy o kontakt. Na pewno szczegółowo opowiemy o naszych badaniach i zaproponujemy przetestowanie ich w praktyce.

Czekamy na Twoje pytania pod adresem info@lavina-eu.com

Amerykańska technologia Suprashine nadaje się do konserwacji wszelkich podłóg. Można konserwować nie tylko polerowany i niepolerowany beton: płytki, podłogi z kamienia sztucznego i naturalnego, podłogi winylowe i polimerowe.

Więcej o Suprashine na www.suprashine.eu