Trowel Shine - system szlifowania i polerowania na zacieraczkach

Polerowanie zacieraczką to coraz popularniejsza metoda na uzyskanie betonu polerowanego. Zaletę tego rozwiązania jest niewątpliwie szybkość wykonywania prac.

1000m2 wypolerowanej powierzchni dziennie nie jest wyzwaniem dla wprawionego operatora podwójnej zacieraczki. Czym wyróżnia się Trowel Shine? Przede wszystkim w odróżnieniu od innych systemów zacieraczkowych posiada obracające się głowice, które pozwalają na równomierną i o wiele wydajniejszą pracę narzędzi. Trowel Shine to też narzędzia Superabrasive zawierające spoiwa diamentowe. System Trowel Shine to wreszcie najniższy jednostkowy koszt polerowania na 1 metr kwadratowy, pozwalający na uzyskanie realnych zysków dla Wykonawców i oszczędności dla Inwestora.

Czego potrzebujesz, aby zacząć polerowanie z systemem Trowel Shine? Przede wszystkim zacznij od określenia wielkości tarczy jaką posiadasz w zacieraczce, a następnie określ swoje potrzeby względem powierzchni jaką będziesz szlifował. Na mniejszych powierzchniach doskonale sprawdzą się systemy bez ruchomych głowic, z mocowaniem narzędzi na rzep lub systemie Quick Change. Przy większym projekcie zdecydowanie lub potrzebie mocniejszego szlifowania warto wybrać system oparty na ruchomych głowicach i mocowaniach Superabrasive Quick Change. System ten, będący jednym w swoim rodzaju, pozwala na najdoskonalsze szlifowanie i polerowanie zacieraczką.