Szlifierka do betonu i odkurzacz – kup zestaw w najlepszych cenach.


Szlifierki Lavina Elite to najlepszy wybór dla profesjonalistów. Szlifowanie i polerowanie betonu to dochodowy biznes. Szlifierki planetarne i jednotarczowe Lavina pomogą Ci szybko i skutecznie usunąć stare powłoki polimerowe i kleje, usunąć mleczko betonowe powstałe podczas tworzenia posadzki, wykonać polerowany beton ze starej, nieestetycznej posadzki betonowej, groszkować posadzki betonowe i kamienne. Nasi eksperci pomogą i doradzą w zakresie właściwego doboru szlifierek i odkurzaczy do każdego rodzaju posadzek betonowych, a także pomogą w doborze narzędzi diamentowych.
Podczas obróbki posadzek betonowych za pomocą narzędzi diamentowych nieuchronnie pojawi się bardzo drobny pył betonowy. Proces odpylania najlepiej kontrolować za pomocą specjalnych odkurzaczy. Te odkurzacze zostały zaprojektowane i zbudowane specjalnie do zbierania drobnych cząstek pyłu betonowego. Nie ma potrzeby porównywania ich z prostszymi i tańszymi modelami odkurzaczy budowlanych, jest to inna konstrukcja, mocniejsza i bardziej niezawodna niż konwencjonalne odkurzacze.
Jeśli poważnie zastanawiasz się nad zakupem szlifierki do betonu, musisz wybrać odpowiedni zestaw sprzętu.

Oferujemy kilka popularnych zestawów SZLIFIERKA + ODKURZACZ.
Zestaw kupisz u nas taniej niż kupując osobno każde z urządzeń. Niektóre zestawy zawierają również diamentowy zestaw startowy.
Więcej o zestawach SZLIFIERKA + ODKURZACZ dowiesz się na naszej platformie beton555.com
Zapytaj także o specjalne rabaty dla wykonawców, jeśli chodzi o narzędzia diamentowe i chemię do betonu polerowanego.