Narzędzia diamentowe Lavina Superabrasive

Lavina Superabrasive to producent narzędzi diamentowych do szlifowania i polerowania betonów od 1986 roku. Już dziś 25% narzędzi diamentowych do szlifowania betonu na rynku amerykańskim dostarczanych jest przez Superabrasive. Czym wyróżniają się te narzędzia? Przede wszystkim nowoczesnymi, trwałymi spoiwami oraz dużą koncentracją diamentów. Superabrasive to także ogromny wybór narzędzi, dzięki czemu możemy dobrać jak najbardziej efektywne rozwiązanie do szlifowania i polerowania. Narzędzia do betonów o każdej twardości, o różnych rozmiarach segmentu, szerokiej dostępności gradacji, pasujące nie tylko do urządzeń Lavina, ale dzięki dostępnym adapterom, również do innych szlifierek planetarnych.

Jesteśmy profesjonalistami i praktykami z wieloletnim doświadczeniem. Nie wiesz jakich narzędzi użyć na posadzce? Zadzwoń, a pomożemy w doborze technologii. Masz szlifierkę inną niż Lavina? Wyślij nam model, a dobierzemy adapter i narzędzia.

Beton555 to największy wybór dostępnych od ręki narzędzi diamentowych. Dostępnych stacjonarnie i z wysyłką w dowolne miejsce na świecie.

Tylko teraz, segmenty diamentowe kupisz w specjalnej cenie. Sprawdź ofertę specjalną.