Zestaw Szlifierka EX-250L + Delfin EX-250L+ESD.MTL-0052_zest

Zestaw Szlifierka EX-250L + Delfin

Polecane
Zestaw Szlifierka EX-250L + Delfin
Indeks: EX-250L+V-MTL501WD
Status: dostępny do 30 dni
Cena netto: 11 599,00 PLN
Ilość sztuk: Ilość:

Dane techniczne

Podstawowe
Moc silnika (kw):2,2
Rodzaj zasilania:Elektryczne 230V
Sterowanie:Pchana
Napięcie (V):230
Waga (kg):65
Pobór prądu (A):16
Podłączenie odkurzacza:TAK
Obroty RPM głowic:1400
Średnica głowic (mm):250
Ilość głowic:1

Opis

Szlifierka do betonu 250mm EX-250L + ODKURZACZ DELFIN

Zestaw idealnie nadający się do małych projektów obejmujących szlifowanie posadzki betonowej oraz zdzieranie warstw żywicznych. Proste konstrukcyjnie i niezawodne maszyny które idealnie mieszczą się w samochodzie osobowym.

Szlifierka do betonu 250mm EX-250L 

Szlifierka jednogłowicowa EX-250L to urządzenie stworzone do szlifowania małych i średnich powierzchni betonowych oraz zdzierania klejów i warstw żywicznych. Niewielka, wygodna, ale jednocześnie niesamowicie skuteczna dzięki dostosowaniu do używania narzędzi diamentowych Superabrasive. 65 kg ciężaru własnego przy jednoczesnym użyciu narzędzi o niewielkiej powierzchni daje niespotykane w tej klasie i cenie ciśnienie robocze, przekładające się na wydajność szlifowania. Szerokość robocza 250mm, silnik 2.2 kW, 1400 obrotów na minutę oraz możliwość podłączenia odkurzacza przemysłowego to kolejne zalety szlifierki EX-250L.

---
Zarejestruj się na beton555.com i kupuj taniej!
Darmowa dostawa urządzenia na terenie Polski.
---


Narzędzia diamentowe Superabrasive to szeroki wybór narzędzi. Dzięki ich zastosowaniu i wysokiemu ciśnieniu roboczemu szlifierka jest jeszcze bardziej wydajna i skuteczna!
Marka EX to urządzenia i narzędzia szlifierskie tworzone z myślą o branży posadzkarskiej.


Kupując urządzenie EX-250L zyskujesz:
- roczną gwarancję
- serwis w Polsce
- szeroki wybór narzędzi
- profesjonalne doradztwo

Odkurzacz przemsłowy Delfin MTL 501 WD

Odkurzacz przemysłowy 501WD może być używany na sucho i na mokro. Delfin MTL501 WD to bardzo kompaktowy i łatwy w obsłudze odkurzacz idealny do zasysania cieczy i ciał stałych.
Delfin MTL 501WD napędzany jest silnikiem jednofazowym o dużej mocy oraz jest wyposażony w zestaw podwójnej filtracji pyłu i cieczy, dzięki czemu jest idealnym narzędziem do utrzymania czystego środowiska pracy. Wyposazony standardowo w filtr HEPA.
Pojemnik o pojemności 50 litrów, zbudowany w całości ze stali malowanej, umożliwia bezpieczne zbieranie dużych ilości cieczy zmieszanych z pyłem. Poręczny tylny wąż spustowy oznacza, że ​​spuszczanie odessanego płynu jest szybkie i łatwe. Jest również dostępny z zasilaniem sprężonym powietrzem.
Odkurzacz dedykowany do zbierania urobku betonowego na niewielkich projektach po szlifowaniu i polerowaniu betonu oraz kamienia. Doskonale się sprawdza w branży cięcia i wiercenia betonu.

Wideo