Zestaw Lavina 32REU + odkurzacz V32EU L32REU+V32EU_zest

Zestaw Lavina 32REU + odkurzacz V32EU

Zestaw Lavina 32REU + odkurzacz V32EU
Indeks: L32REU+V32EU
Status: dostępny do 30 dni
Cena netto: 149 290,00 PLN
Ilość sztuk: Ilość:

Dane techniczne

Podstawowe
Moc silnika (kw):15
Średnica robocza (mm):814
Rodzaj zasilania:Elektryczne 400V
Sterowanie:Na pilocie
Napięcie (V):400
Waga (kg):704
Pobór prądu (A):16
Obroty RPM głowic:300-1100
Średnica głowic (mm):230
Ilość głowic:3

Opis

Zestaw Lavina 32REU z pilotem oraz odkurzacz przemysłowy V32EU

Zestaw zdalnie sterowanej maszyny przeznaczonej na duże projekty szlifowania, polerowania, zdzierania i groszkowania sprzedawana wraz z największym odkurzaczem elektrycznym Lavina V32EU. Zestaw jest przeznaczony do najtrudniejszych zadań - silnik 15 KW oraz duża waga maszyny sprawiają, że praca staje się prosta.

Lavina 32REU, głowice 9" 230mm, wersja z pilotem

Trzygłowicowa maszyna planetarna dla profesjonalistów z silnikiem 15 KW.

Lavina 32REU, głowice 9" 230mm idealnie sprawdzi się do szlifowania i polerowania betonu, kamienia, zdzierania, przygotowywania posadzek na powierzchniach do 2000 m².
Posiada trzy głowice o średnicy 9 cali (230mm) oraz zintegrowane obciążniki pozwalające regulować docisk szlifowania i polerowania betonu.
Zwiększony nacisk roboczy to dużo szybsza praca przy zdzieraniu, groszkowaniu, szlifowaniu i polerowaniu betonu. Pracę ułatwia również nowy system oświetlenia powierzchni roboczej przed oraz za maszyną. 

---
Zarejestruj się na beton555.com i kupuj taniej!
Darmowa dostawa urządzenia na terenie Polski.
---


Lavina 32REU posiada multimedialny wyświetlacz w języku polskim oraz pilot zdalnego sterowania.
Całkowicie nowa konstrukcja głowicy szlifującej umożliwia skuteczną prace w ciężkich warunkach (na sucho lub na mokro). 
W zestawie z odkurzaczem Lavina V25EU stanowi bardzo dobry wybór dla każdej firmy profesjonalnie zajumującej się posadzkami betonowymi.
Jeden z najpopularniejszych modeli w branży.

Maszynę dostarczamy kurierem lub przez Doradcę technicznego, z możliwością wykonania 2-godzinnego szkolenia wstępnego. W celu umówienia dostawcy poprzez Doradcę technicznego, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Odkurzacz przemysłowy Lavina V32EU

Lavina V32EU to elektryczny odkurzacz przemysłowy o bardzo dużej mocy i przeznaczony do realizacji większych projektów. Napędzany silnikiem 7,5 kw doskonale sprawdza się w na dużych projektach Wyposażony jest w filtr HEPA w standardzie. Worki wymienne Longopack  Bardzo dobry odkurzacz dla drobnego kurzu betonowego w dużych ilościach. Doskonale sprawdza się podłączony do szlifierki Lavina. Odkurzacz jest wyposażony w mocny silnik oraz dwa zbiorniki na urobek - jeden na drobniejszą frakcję a drugi na grubszą. Dodatkowo konstrukcja wyposażona jest w zwiększoną powierzchnie czynną filtrów. Bardzo prosty w obsłudze i przyjazny dla użytkownika odkurzacz, który doskonale współpracuje ze szlifierkami przy zbieraniu kurzu betonowego.

Wideo