Zestaw Lavina 20EU + odkurzacz Lavina V20EU L20EU+V20EU_zest

Zestaw Lavina 20EU + odkurzacz Lavina V20EU

Zestaw Lavina 20EU + odkurzacz Lavina V20EU
Indeks: L20EU+V20EU
Status: dostępny od ręki
Cena netto: 43 115,00 PLN
Ilość sztuk: Ilość:

Dane techniczne

Podstawowe
Moc silnika (kw):3
Średnica robocza (mm):510
Rodzaj zasilania:Elektryczne 230V
Sterowanie:Pchana
Waga (kg):202
Napięcie (V):230
Pobór prądu (A):16
Podłączenie odkurzacza:TAK
Obroty RPM głowic:300-1100
Średnica głowic (mm):230
Ilość głowic:3

Opis

Zestaw Lavina L20EU + odkurzacz przemysłowy V20EU

Uniwersalny zestaw przeznaczony do szlifowania, groszkowania, zdzierania i polerowania na średnich projektach. Na zestaw składa się maszyna planetarna o 3 głowicach 9" (230mm) oraz wysoko wydajnego odkurzacza przeznaczonego do zbierania kurzu betonowego.

Uniwersalna trzygłowicowa maszyna planetarna

Model o napięciu roboczym 230V oraz mocy silnika 3 kW.
Maszyna Lavina 20EU waży 202 kg co pozwala na szybkie i skuteczne szlifowanie betonu, zdzieranie kleju oraz polerowanie.
Maszyna dedykowana jest projektom nawet do 500 mkw.

---
Zarejestruj się na beton555.com i kupuj taniej!
Darmowa dostawa urządzenia na terenie Polski.
---


Lavina 20EU to całkowicie uszczelniona nowa głowica, nowy panel sterowania, zwiększony nacisk roboczy w porównaniu do poprzednich modeli.
Pracę ułatwia nowy system oświetlenia powierzchni roboczej przed oraz za maszyną.
Ten model łączy atrakcyjną cenę z doskonałą wydajnością. W połączeniu z odkurzaczem Lavina V20EU jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań w branży posadzkarstwa dekoracyjnego oraz zdzierania i groszkowania betonu.
Maszyna posiada trzy 9 calowe głowice (230mm), do których można zamontować po 3 narzędzie Superabrasive w systemie Quich Change, co daje 9 narzędzi.
Panel sterowania posiada wbudowaną ładowarkę USB 2.0, gdzie bez problemu podładujesz telefon.

Maszynę dostarczamy kurierem lub przez Doradcę technicznego, z możliwością wykonania 2-godzinnego szkolenia wstępnego. W celu umówienia dostawcy poprzez Doradcę technicznego, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Odkurzacz przemysłowy LAVINA V20EU

Lavina V20EU to nowoczesny odkurzacz dedykowany do prac na sucho z kurzem betonowym. Duża moc i wydajność dzięki efektywnemu silnikowi elektrycznemu. Innowacyjny system zbierania kurzu oraz ręczne otrzepywanie filtra. Worek Longopack zapewnia dobrą wydajnośc i dobre zbieranie pozostałości po obróbce powierzchni.  Odkurzacz przeznaczony jest do maszyn planetarnych, frezarek i innych maszyn pracujących na betonie. Filtr HEPA w standardzie. Dwa niezależne silniki o łącznej mocy 2,4kW Możliwość podłączenia do zwykłego prądu 230V.

Wideo