Zestaw Lavina 16EU + odkurzacz Delfin L16EU+ESD.MTL-0052_zest

Zestaw Lavina 16EU + odkurzacz Delfin

Polecane
Zestaw Lavina 16EU + odkurzacz Delfin
Indeks: L16EU+V-MTL501WD
Status: Dostępny do 14 dni
Cena netto: 26 466,00 PLN
Ilość: Ilość:

Dane techniczne

Podstawowe
Moc silnika (kw):2,2
Średnica robocza (mm):430
Rodzaj zasilania:Elektryczne 230V
Sterowanie:Pchana
Napięcie (V):230
Waga (kg):98
Pobór prądu (A):16
Podłączenie odkurzacza:Tak
Obroty RPM głowic:400-1000
Średnica głowic (mm):178
Ilość głowic:3

Opis

Zestaw maszyna planetarna Lavina 16EU + odkurzacz przemysłowy Delfin

Idealny zestaw do rozpoczęcia przygody z zdzieraniem, szlifowaniem oraz polerowaniem na mniejszych i średnich projektach. Zestaw doskonale sprawdza się przy zdzieraniu, szlifowaniu, polerze oraz honingu posadzek betonowych. Maszyny są małe i lekkie przez co można je transportować nawet w samochodzie osobowym.

Maszyna planetarna Lavina 16EU

Profesjonalna, trzygłowicowa, maszyna planetarna, idealna do małych powierzchni.

Lavina 16EU doskonale sprawdzi się w zdzieraniu kleju, równaniu betonu i jastrychu, groszkowaniu, szlifowaniu, polerowaniu.
Maszynę Lavina 16EU możesz rozłożyć do transportu, dzięki czemu bez problemu włożysz ją do samochodu lub wniesiesz po schodach.

---
Zarejestruj się na beton555.com i kupuj taniej!
Darmowa dostawa urządzenia na terenie Polski.
---

W połączeniu z odkurzaczem  LAVINA V20 maszyna sprawdzi się doskonale w małych i średnich projektach.
Z maszyną możesz użyć dowolnego narzędzia LAVINA do szlifowania, polerowania, groszkowania i zdzierania. 

Maszyna posiada 3 głowice 7 cali (180mm),  na których zamontowane są po 3 adaptery Quick Change, co pozwala na wydają pracę na 9 narzędziach Superabrasive jednocześnie.

Dla kogo jest to urządzenie?
Dla firmy wykonującej małe i średnie projekty, gdzie liczy się nie tylko jakość urządzenia, ale też jego wielkość, a przez to mobilność. Lavina L16EU jest doskonałym wyborem dla firm potrzebujących maszyny, która usunie kleje i żywice, zeszlifuje istniejącą posadzkę, przygotuje podłoże pod mikrocement lub żywicę, czy pozwoli na wykonanie pełnej technologii betonu polerowanego. Szlifierkę można rozłożyć do transportu na dwie części, dzięki czemu zmieści się i w bagażniku auta osobowego, jak również będzie łatwiejsza we wniesieniu po schodach. 

Dlaczego Lavina L16EU?
Ponieważ jest to urządzenie sprawdzonej marki, dobrze zaprojektowane i wykonane. L16EU to świetny balans pomiędzy wagą, ceną, a jakością szlifu. Szlifierka stworzona została jako urządzenie działające planetarnie, o trzech, siedmiocalowych głowicach na narzędzia w systemie Superabrasive Quick Change. Regulowane obroty i 100 kilogramów masy własnej z możliwością dodatkowego dociążenia pozwala na wydajny szlif i doskonałe wypolerowanie posadzki betonowej.

Maszynę dostarczamy kurierem lub przez Doradcę technicznego, z możliwością wykonania 2-godzinnego szkolenia wstępnego. W celu umówienia dostawcy poprzez Doradcę technicznego, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Odkurzacz przemsłowy Delfin MTL 501 WD

Odkurzacz przemysłowy 501WD może być używany na sucho i na mokro. Delfin MTL501 WD to bardzo kompaktowy i łatwy w obsłudze odkurzacz idealny do zasysania cieczy i ciał stałych.
Delfin MTL 501WD napędzany jest silnikiem jednofazowym o dużej mocy oraz jest wyposażony w zestaw podwójnej filtracji pyłu i cieczy, dzięki czemu jest idealnym narzędziem do utrzymania czystego środowiska pracy. Wyposazony standardowo w filtr HEPA.
Pojemnik o pojemności 50 litrów, zbudowany w całości ze stali malowanej, umożliwia bezpieczne zbieranie dużych ilości cieczy zmieszanych z pyłem. Poręczny tylny wąż spustowy oznacza, że ​​spuszczanie odessanego płynu jest szybkie i łatwe. Jest również dostępny z zasilaniem sprężonym powietrzem.
Odkurzacz dedykowany do zbierania urobku betonowego na niewielkich projektach po szlifowaniu i polerowaniu betonu oraz kamienia. Doskonale się sprawdza w branży cięcia i wiercenia betonu.

Wideo