Zestaw Lavina 13EU + odkurzacz Delfin V-MTL501WD L13EU+V-MTL501WD_zest

Zestaw Lavina 13EU + odkurzacz Delfin V-MTL501WD

Zestaw Lavina 13EU + odkurzacz Delfin V-MTL501WD
Indeks:
Status: dostępny od ręki
Cena netto: 27 325,00 PLN
Ilość sztuk: Ilość:

Dane techniczne

Podstawowe
Średnica robocza (mm):335
Moc silnika (kw):4
Rodzaj zasilania:Elektryczne 230V
Sterowanie:Pchana
Waga (kg):139
Napięcie (V):230
Pobór prądu (A):16
Obroty RPM głowic:500-800
Średnica głowic (mm):335
Ilość głowic:1

Opis

Zestaw Lavina 13EU + odkurzacz przemysłowy Delfin V-MTL501WD

Zestaw pozwalający na swobodną pracę na mniejszych i średnich projektach. Maszyna L13EU doskonale się sprawdzi wraz z odkurzaczem w wąskich, małych przestrzeniach, pod regałami oraz przy trudno dostęnych krawędziach.

Lavina 13EU to jednogłowicowa maszyna do obróbki przy ścianach i krawędziach oraz lokalnej obróbki wyremontowanych powierzchni i dylatacji.
Możliwość regulacji poziomu szlifowania. Możliwość założenia 3 lub 6 narzędzi do szlifowania i polerowania na jedną 13 calową głowicę (335m)
Silnik elektryczny 230V o mocy 4 kW.

Odkurzacz przemsłowy Delfin MTL 501 WD

Odkurzacz przemysłowy 501WD może być używany na sucho i na mokro. Delfin MTL501 WD to bardzo kompaktowy i łatwy w obsłudze odkurzacz idealny do zasysania cieczy i ciał stałych.
Delfin MTL 501WD napędzany jest silnikiem jednofazowym o dużej mocy oraz jest wyposażony w zestaw podwójnej filtracji pyłu i cieczy, dzięki czemu jest idealnym narzędziem do utrzymania czystego środowiska pracy. Wyposazony standardowo w filtr HEPA.
Pojemnik o pojemności 50 litrów, zbudowany w całości ze stali malowanej, umożliwia bezpieczne zbieranie dużych ilości cieczy zmieszanych z pyłem. Poręczny tylny wąż spustowy oznacza, że ​​spuszczanie odessanego płynu jest szybkie i łatwe. Jest również dostępny z zasilaniem sprężonym powietrzem.
Odkurzacz dedykowany do zbierania urobku betonowego na niewielkich projektach po szlifowaniu i polerowaniu betonu oraz kamienia. Doskonale się sprawdza w branży cięcia i wiercenia betonu.

---
Zarejestruj się na beton555.com i kupuj taniej!
Darmowa dostawa urządzenia na terenie Polski.
---

Maszynę dostarczamy kurierem lub przez Doradcę technicznego, z możliwością wykonania 2-godzinnego szkolenia wstępnego. W celu umówienia dostawcy poprzez Doradcę technicznego, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Wideo